Poștașii au livrat primele carduri de energie
Compania Națională Poșta Română a dat startul distribuirii cardurilor de energie pe care Ministerul Investițiilor și Proiectelor Europene (MIPE) le oferă românilor vulnerabili ca sprijin pentru plata facturilor la energie. Cardurile vor fi împărțite etapizat, în toate județele țării, până la finalul lunii februarie. Peste 10.000 de poștași vor ajunge, în cursul lunii februarie, la […]