Coliban și USR-ul ne-au mai „ ras” una peste bot
Îmi amintesc cum, într-o discuție privată care îl avea ca subiect pe #primarulZERO al Brașovului, cineva care-l cunoștea de mult timp la vremea respectivă a făcut o remarcă. Parafrazez. „ Ăsta tot ce atinge, strică”. Chestiunea aceasta mi-a rămas în creieraș, și de fiecare dată când administrația pe care o conduce cu măiestrie dă […]