Șofer român de TIR, neplătit de patron, și-a vândut camionul cu tot cu marfă: „Nu-mi dăduse banii de 3 luni, am guri de hrănit”
Un șofer român de TIR, exasperat că nu și-a primit salariul timp de trei luni, a recurs la o măsură extremă – a vândut camionul pe care îl conducea, împreună cu încărcătura acestuia, ca formă de „răzbunare” față de angajatorul care îl ignora.Bărbatul a explicat într-o postare pe rețelele sociale că patronul nu-i răspundea la […]