Vaccinare în Biserica Neagră ? Pe bune? Nu cumva întreceți orice LIMITĂ???
Ceea ce ar fi trebuit să fie o știre, respectiv faptul că luni, 21 iunie, ÎN BISERICA NEAGRĂ, se vor face vaccinări pe acorduri de orgă, știre pe care să o oferim publicului, arată, din punctul meu de vedere faptul că autoritățile au cam ajuns în pană de soluții. Hai că am înțeles drive thru […]