Doi turiști și un salvamar au murit înecați pe litoral…
Primul turist și-a pierdut viața în această dimineață, în stațiunea Saturn. I s-au aplicat manevrele de resuscitare…
Acest site folosește cookies. Utilizăm pentru a optimiza funcţionalitatea site-ului web, a îmbunătăţi experienţa de navigare, a se integra cu reţele de socializare şi a afişa reclame relevante pentru interesele tale. Prin clic pe butonul "DA, ACCEPT" accepţi utilizarea modulelor cookie. Îţi poţi totodată schimba preferinţele privind modulele cookie. DA, ACCEPT Mai mult